Wydawca treści Wydawca treści

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Złotów posiada biuro polowań i prowadzi sprzedaż usług z zakresu turystyki łowieckiej oraz sprzedaż pozyskanych trofeów łowieckich.Gospodarkę łowiecką prowadzimy na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny nr 22.

Ośrodek Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Złotów zajmuje powierzchnię 7751 ha, z której ponad 28% zajmują urozmaicone tereny leśne. Corocznie, wspólnie z Zarządem Okręgowym PZŁ w Pile, organizujemy kursy dla kandydatów na myśliwych i selekcjonerów dotyczące tematyki wzorcowego zagospodarowania łowisk, zasad prawidłowej selekcji osobniczej i łowieckiej kynologii.
W każdym sezonie łowieckim na terenie ośrodka pozyskuje się około 160 szt. zwierzyny płowej trofealnej i nietrofealnej oraz około 150 szt. dzików.

Od 2012 r. Nadleśnictwo Złotów prowadzi biuro polowań, które w swojej ofercie ma zarówno polowania indywidualne i zbiorowe dla myśliwych polskich, jak i zagranicznych. Osoby zainteresowane przygodą łowiecką na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny nr 22 zachęcamy do współpracy.
Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres mailowy: karolina.szylka@pila.lasy.gov.pl, zlotow@pila.lasy.gov.pl lub telefonicznie 67 265 11 27, 67 263 34 71.