Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Sprzedaż sadzonek

Sprzedaż sadzonek

Szkółka leśna Mały Borek prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną sadzonek drzew i krzewów leśnych, które mogą być wykorzystane zarówno do odnowienia gruntów leśnych, zalesień gruntów porolnych jak i do wszelkiego rodzaju zadrzewień.

     Oferujemy w sprzedaży m.in. sadzonki sosny, świerka, daglezji, robinii akacjowej, buka, brzozy, dębu i lipy. Spośród gatunków ozdobnych oferujemy ligustr pospolity natomiast z gatunków owocowych jabłoń, gruszę i śliwę. Sprzedawane sadzonki to rośliny 1-, 2-, 3-, i 4- letnie, z odkrytym systemem korzeniowym. Z tego względu sprzedaż prowadzona jest okresowo (marzec-maj i wrzesień-listopad). Istnieje możliwość zabezpieczenia korzeni hydrożelem lub zapakowania sadzonek w papierowe worki.
      Cennik i warunki sprzedaży określa zarządzenie Nadleśniczego Nadleśnictwa Złotów w sprawie cen sadzonek drzew i krzewów wyprodukowanych w Gospodarstwie Szkółkarskim ,,Mały Borek". Aktualny cennik do pobrania poniżej. Wyliczone ceny uwzględniają osobisty odbiór sadzonek z miejsca produkcji. W przypadku zakupów hurtowych istnieje możliwość negocjacji cen. Sadzonki przeznaczone do sprzedaży są wcześniej przesortowane, policzone i związane w pęczki.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt z leśniczym szkółkarzem: Przemysław Kaczmarek tel. +48 694 440 383.