Asset Publisher Asset Publisher

Leśna telewizja dla wszystkich

Wystartowała nowa leśna telewizja "Echa Leśne TV". A w niej mnóstwo ciekawostek o lesie, jego mieszkańcach i naszej pracy.

Echa Leśne znane są Wam z dotychczas wydawanego kwartalnika, skierowanego dla miłośników lasu. Cieszy się on olbrzymią popularnością, stąd pomysł by wydać go nie tylko na tablety i smartfony ale i w formie kanału na YouTube. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was nie lada atrakcja.

Nasze koleżanki i koledzy opowiadać będą Wam o lasach i naszej pracy w cyklu "Oblicza lasów", ciekawostek z życia zwierząt rodem z dokumentów BBC Earth dowiecie się z cyklu "Dzicy mieszkańcy lasu". Nie zabraknie popularnych materiałów z naszych kanałów online. Już na Was czekają najlepsze sceny ptasich celebrytów Big Brothera, czyli "Rybołowy on-line". Coś dla siebie znajdą również wszyscy miłośnicy trendu active, czyli aktywnego wypoczynku. Kanały "Trenuj w lesie z..." to prawdziwa gratka dla sportowców, z wykorzystaniem najlepszej i najzdrowszej siłowni - lasu.

A poza tym mnóstwo informacji o wydarzeniach, relacje z biegów, wywiady z ciekawymi ludźmi, lasy w obiektywach leśników i wiele wiele więcej. Po prostu Echa Leśne jakie znacie w jeszcze lepszej formie. By nic Wam nie umknęło subskrybujcie już dzisiaj: http://goo.gl/3cwev9.

Zachęcamy Was zwłaszcza do poznania nowego cyklu  "Oblicza lasów". Chcemy w nim w przystępny sposób opowiadać o lasach, o naszej pracy, o przyrodzie i o tym co można w lesie robić. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień, w każdy wtorek wieczorem. Poniżej premierowy odcinek.